Ring med onyx, stl 18, bredd på sten ca 12mm, längd ca 16mm, höjd från skena ca 9mm, nagg och repor. Bruttovikt: 8,7gram. 21K Vikt: 8,7 g
Auktnr | SE4.20240501.A90663 |
Utropspris | 2 700 kr |
Aktuellt bud | 2 800 kr |
Stänger | 2024-05-01 11:01:30 |
Provision | 420 kr |
Frakt | 129 kr |
1/5 10:25:05 | ziadkhalaf | 2800 kr |
29/4 17:42:08 | noriiish75 | 2700 kr |