Armband filigranarbete, stenar, längd ca 17mm, bredd 11-17mm, säkerhetskedja, förgyllt, ostämplad, silver, bruttovikt: 28g Vikt: 28 g
Auktnr | SE22.20240430.A35660 |
Varukategori | Silver / Armband |
Utropspris | 200 kr |
Aktuellt bud | 1 800 kr |
Stänger | 2024-04-30 20:42:00 |
Provision | 270 kr |
Frakt | 129 kr |