Ett par örhängen filigranarbete, stenar, längd ca 17mm, bredd 13mm, förgyllt, skruvlås, ostämplade, silver
Auktnr | SE22.20240430.A35661 |
Varukategori | Silver / Örhängen |
Utropspris | 50 kr |
Aktuellt bud | 275 kr |
Stänger | 2024-04-30 20:43:14 |
Provision | 41 kr |
Frakt | 49 kr |