Brosch, filigranarbete, sten, längd ca 20mm, bredd 40mm, förgyllt, böjd nål, ostämplad, silver Vikt: 6,8 g
Auktnr | SE22.20240430.A35662 |
Varukategori | Silver / Broscher |
Utropspris | 50 kr |
Aktuellt bud | 125 kr |
Stänger | 2024-04-30 20:43:00 |
Provision | 19 kr |
Frakt | 49 kr |