Bestick, tre skedar, en sil, en plockgaffel, en sockertång, en kompottsked, två servettringar, förgyllt, gravyrer, slitage, silver Vikt: 192,2 g
Auktnr | SE22.20240430.A35674 |
Utropspris | 1 300 kr |
Aktuellt bud | 1 300 kr |
Stänger | 2024-04-30 20:49:00 |
Provision | 195 kr |
Frakt | 129 kr |
18/4 16:58:01 | redrum | 1300 kr |