Sjutton skedar med rosendekor, längd ca 11-12cm, förgyllda, finska stämplar, 813/1000 silver Vikt: 156 g
Auktnr | SE22.20240430.A35675 |
Utropspris | 1 000 kr |
Aktuellt bud | 1 000 kr |
Stänger | 2024-04-30 20:49:30 |
Provision | 150 kr |
Frakt | 129 kr |
18/4 16:57:31 | redrum | 1000 kr |