Tio skedar, olika storlekar, ca 11,5-28cm, finska stämplar, gravyrer, slitage, 813/1000 silver Vikt: 361 g
Auktnr | SE22.20240430.A35676 |
Utropspris | 2 500 kr |
Aktuellt bud | 2 500 kr |
Stänger | 2024-04-30 20:50:00 |
Provision | 375 kr |
Frakt | 129 kr |
18/4 16:53:01 | redrum | 2500 kr |