Skål/fat, Neptunus, Lars Hellsten, Orrefors, höjd ca 3,5cm, Ø27,5cm, etikettmärk, signerad, repor.
Auktnr | SE22.20240430.A35685 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Tallrikar & fat |
Utropspris | 150 kr |
Stänger | 2024-04-30 20:54:30 |
Provision | 23 kr |
Frakt | 49 kr |
30/4 20:54 | ABV1866 | 150 kr |