Tre supkoppar, Pierre Forsell, Skultuna 1607,höjd ca 3,5cm, Ø6cm, 23 karats förgyllning, mässing, repor, etui.
Auktnr | SE22.20240430.A35719 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Skulpturer |
Utropspris | 200 kr |
Aktuellt bud | 200 kr |
Stänger | 2024-04-30 21:11:30 |
Provision | 30 kr |
Frakt | 49 kr |
30/4 14:48:04 | kusaa | 200 kr |