Figurin, Katt, ca 12cm, Ingeborg Plockross Irminger för Bing & Gröndahl, Danmark, nr 1876, nagg på örat, signerad.
Auktnr | SE22.20240430.A35750 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Skulpturer |
Utropspris | 5 kr |
Aktuellt bud | 50 kr |
Stänger | 2024-04-30 21:27:00 |
Provision | 8 kr |
Frakt | 49 kr |