Skulptur, Kristallvertikalaccent av Edvin Öhrström, signerad Lindshammar 1988, numrerad 19/175, höjd ca 40cm, handgjord, glas. Skickas med postpaket.
Auktnr | SE22.20240430.A35766 |
Varukategori | Konst & antikviteter / Skulpturer |
Utropspris | 900 kr |
Aktuellt bud | 900 kr |
Stänger | 2024-04-30 21:35:00 |
Provision | 135 kr |
Frakt | 299 kr |
27/4 20:31:42 | ivanvasquez | 900 kr |