Ett par manschettknappar Tiffany & Co, köpta i New York på 1970-tal enligt uppgift, Ø20mm, bruksslitage, original etui, 14K. Vikt: 21 g
Auktnr | SE18.20240501.A61479 |
Varukategori | Guld / Manschettknappar |
Utropspris | 9 500 kr |
Aktuellt bud | 9 500 kr |
Stänger | 2024-05-01 14:55:30 |
Provision | 1 425 kr |
Frakt | 129 kr |
27/4 23:47:59 | kelly58 | 9500 kr |