2 Ringar med mindre diamanter, repor, slitage, 18K Vikt: 7,2 g
Auktnr | SE18.20240501.A61495 |
Utropspris | 4 000 kr |
Stänger | 2024-05-01 15:03:30 |
Provision | 600 kr |
Frakt | 129 kr |
1/5 15:03 | ABV1866 | 4 000 kr |