Armbandsur Obrey, länk samt boett i silver 835/1000, manuell, Ø33mm, längd 17,5cm, sliten förgyllning på krona, repig på boett samt länk, fläckar samt repor på glas, bruttovikt: 82,9g
Auktnr | SE18.20240501.A61532 |
Varukategori | Klockor / Övrigt |
Utropspris | 500 kr |
Stänger | 2024-05-01 15:21:00 |
Provision | 75 kr |
Frakt | 129 kr |
1/5 15:21 | ABV1866 | 500 kr |