Guldsmycke, 14K. Vikt: 1 g

Guldsmycke, 14K. Vikt: 1 g

Guldsmycke, 14K.  Vikt: 1 g

450 kr

Auktnr SE18.20240501.A61545
Varukategori Guld / Örhängen
Kontor Solna
Utropspris 450 kr
Stänger 2024-05-01 15:27:30
Provision 68 kr
Frakt 129 kr

 Armbandsur Omega Speedmaster Chronograph, stål, automatisk, 38mm, ref-nr: 324.30.38.40.04.001, serie-nr: 85846861, kaliber: 3304, kronograf, datum, safirglas, länk i stål, certifikat 2013, pictogram, manual, box, ytterkartong, repor. Vikt: 0 g

Armbandsur Omega Speedmast...

Väska, Louis Vuitton NéoNoé MM, modellnr M45256, svart, monogram empreinte läder, ca 26x26x17,5cm, axelrem, dustbag, kartong samt client receipt, organizer ej original Skickas med postpaket.

Väska, Louis Vuitton NéoN...

Herrur Breitling Aerospace Avantage, titan, quartz, analog/digital, 42mm, kronometercertifierad, ref: E79362, serienr: 845313, ca år 2006, batteribyte krävs, UTC Co-pilot titan, quartz, ref: E80172, serienr: 1203, Professionallänk i titan, viklås, total längd ca 20cm, repor, inga tillbehör

Väska Fendi Monster Eyes clutch, svart, modellnummer 7N0078, serienummer 198-8210, mått 30x20 cm, dustbag, kvittokopia, papperskasse Vikt: 0 g

Väska Fendi Monster Eyes c...

Armband, Rivière, med diamanter 53xca0,03ct, totalt 1,63ctv enligt gravyr, 17st indikerar på syntetiska diamanter, 18,5cm, bredd 3mm, rödguld, med säkerhetskedja, 18K.  Vikt: 10,7 g

Armband, Rivière, med diam...

Kedja Ankar, integrerat hänge med svart sten, 47cm, bredd kedja: 0,5mm, bredd: hänge: 14,5mm, OBS! Ej märkesdesign!, skev, 18K  Vikt: 2,3 g

Kedja Ankar, integrerat hä...

Digital systemkamera Fujifilm X-T20, snr: 8AQ21274, 24,3MP, Fujinon FX 18-55mm F2.8-4 R LM OIS, srn: 8AA17584, linsskydd, motljusskydd, 64GB SD kort, laddare, batteri, instruktionsbok, originalkartong Vikt: 0 g

Armband, längd:20cm, bredd:16mm, 21K. Vikt: 30,5 g

Armband, längd:20cm, bredd...

Herrur Certina DS Podium, svärtat stål, quartz, 42mm, refnr: C001639A, serienr: 13BC0488227, kronograf, datum, gummiband, spänne i svärtat stål, inga tillbehör

Ring Cartier, Love Ring, refnr CRB4084655, serienr KWL843, stl 55 / 17½, bredd 5,5mm, 18K, tunna repor, kvitto, inköpt 2020, Cartier Stockholm, tygpåse, etui Vikt: 6,2 g

Armband med granater, längd: 20cm, bredd: 11mm, förgylld silver 830/1000 Vikt: 11,7 g

Armband med granater, läng...

Herrur, Alfa, stål, 31mm, manuell, boettnr: 961-1903, repor och sprickor på plexiglas, repor, saknar band, inga tillbehör  Vikt: 0 g

Herrur, Alfa, stål, 31mm, ...

Skål, Satellite, Bertil Va...

Ring med smaragd samt 8/8-slipade diamanter 10x0,01ct, stl 19, bredd 1,8-9,5mm, 18K.   Vikt: 3,1 g

Herrur Wasserdicht, replika av "Kampfschwimmer-uhr", Kampfschwimmer Kriegsmarine, stål, quartz, Ø46mm, nr: 160/999, läderband, stålspänne, inga tillbehör

Collier, aventurinkvarts, längd:60cm, bredd:8,4mm, knutet, kulor i 14K. Vikt: 49,6 g

Collier, aventurinkvarts, ...

Hänge, 23,8mm, bredd 29mm, silver 925/1000 Vikt: 5,9 g

Hänge, 23,8mm, bredd 29mm,...

Tavla, Bengt Lindström (1925-2008), figurkomposition, carborundumetsning, signerad och numrerad 64/99, bladets mått 69x89cm, gulnad i blad, repor och stötmärken på ram, något lossnad tejp på baksida Vikt: 0 g Skickas med Bussgods eller PostNord

Tavla, Bengt Lindström (19...

Se kontorets övriga auktionsvaror