Vas Open Minds, Ulrica Hydman Vallien för Kosta Boda, höjd: ca 25cm, numrerad, signerad samt etikettmärkt Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
Auktnr | SE11.20240430.A32925 |
Kontor | Malmö Centralen |
Utropspris | 900 kr |
Aktuellt bud | 1 000 kr |
Stänger | 2024-04-30 14:00:43 |
Provision | 150 kr |
Frakt | 299 kr |