Agenda hållare till almanacka, Mulberry, brunt skinn, 19,5x13,5x3cm, med dragkedja runt

400 kr

(pampam)

Auktnr SE11.20240430.A33025
Varukategori Fashion / Övrigt
Kontor Malmö Centralen
Utropspris 400 kr
Aktuellt bud 400 kr
Stänger 2024-04-30 14:47:30
Provision 60 kr
Frakt 129 kr

Väska Louis Vuitton, Neverfull MM, Damier Ebene, dustbag, ca 32 x 16 x 28cm, dustbag, originalkartong med slitage, datumkod: GI2178, Spanien 2018, fint bruksskick Vikt: 0 g

Väska Louis Vuitton, Never...

Herrur Omega Seamaster Aqua Terra Co-Axial, Ø42mm, Stål, Automat, serienummer: 81791680, caliber: 2500C, verknummer: 2802.34.37, glasbaksida, datum, stållänk ca 19 cm, viklås, bruksrepor, inga övriga tillbehör, bruttovikt 141,2g

Damur, Breitling Cockpit Lady, stål/guld Ø31mm, quartz, länk 17cm, referensnummer B71356, serienummer 1156229, kvitto, manualer, cert från 20110210, köpt på Hukés i Malmö, bruttovikt 92,4g

Bordslampa Louis Poulsen PH 2/1 modell 23000, höjd: 35cm bredd: 12-20cm, serienummer:12625230903203, Danmark Skickas med postpaket.

Ett par örhängen vitguld med diamanter ca 0,636ctv/st, stoppers i plast och stål, 18K Vikt: 4,5 g

Ett par örhängen vitguld ...

Väska Louis Vuitton Pochet...

12 Moccaskedar, 10cm, silver 830/1000, etui Vikt: 107,5 g

Ring Georg Jensen Fusion, trefärgad, tredelad med diamanter, 8xca 0,01-0,03ct, stl 19, 58NK, 18K 19,5g

Armband tvåfärgat med 3st safirer och diamanter 28xca 0,0075ct, 18,5cm, bredd 4-14mm, 18K  Vikt: 19,8 g

Armband tvåfärgat med 3st...

Fat, Ø16,5cm, höjd 2,5cm,...

Ett par örhängen med safirer syntetiska rubiner och diamanter 4x0,0ct, Ø11mm, 18K Vikt: 2,5 g

Ett par örhängen med safi...

Service tools för klockor, Arne Jacobsen, 6 delar i kartong  Skickas med paket.

Service tools för klockor,...

Färglitografi, Ullrica Hydman Vallien, "En lycklig dag", bildmått: 32x30cm, rammått: 42x46cm, signerad samt numrerad 226/250,  Skickas med postpaket.

Färglitografi, Ullrica Hyd...

Färglitografi Corneille, Le Chat Jaune, bildmått: 49x42cm, rammått: 72x56cm, signerad, daterad 1977, numrerad 88/200 Skickas med postpaket.

Färglitografi Corneille, L...

Armband Bismarck med 17st berlocker, 18cm, bredd 4mm, K&EC, år 1959, 18K Vikt: 16,5 g

Ring med citrin 15 x 12mm, Stigbert, stl: 18¼, bredd framtill: ca 9mm, citrin med små nagg, 18K Vikt: 8,1 g

Service tools för klockor,...

Collier med odlade sötvattenspärlor färgade Ø9mm, 42cm, silverlås med stenar S925, bruttovikt 56,6g, 3st extra pärlor

Collier med odlade sötvatt...

Tre Ljuslyktor, Ice cube, Göran Wärff för Kosta Boda, Höjd: ca 9cm, signerad samt numrerade Skickas med postpaket.

Tre Ljuslyktor, Ice cube, ...

Se kontorets övriga auktionsvaror