Väska Chanel Executive Tote Caviar Leather, ca 34x25x12cm, beige läder, numrerad: 12179755, år 2008-2009, guldfärgade beslag avtagbar innerficka, axelrem, certifikatkort, dustbag, vita bruksfläckar, bruksskick, Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
Auktnr | SE11.20240430.A33032 |
Varukategori | Fashion / Väskor |
Kontor | Malmö Centralen |
Utropspris | 13 000 kr |
Aktuellt bud | 14 500 kr |
Stänger | 2024-04-30 14:51:00 |
Provision | 2 175 kr |
Frakt | 299 kr |