Vridring/bezel med diamanter 44x0,01ct, innermått Ø31 mm, slitage, ostämplad, vitguld, 14K. Vikt: 4,6 g
Auktnr | SE61.20240503.A21684 |
Varukategori | Guld / Övrigt |
Kontor | Eskilstuna |
Utropspris | 1 800 kr |
Aktuellt bud | 2 100 kr |
Stänger | 2024-05-03 11:03:30 |
Provision | 315 kr |
Frakt | 129 kr |