8 Punschmuggar, Cesons, Göteborg 1970-90-tal, hamrad dekor, invändigt förgyllda, höjd 4cm, diameter 6,5cm, en med smärre kantbuckla, silver 830/1000 Vikt: 242,7 g
Auktnr | SE25.20240505.A1502 |
Utropspris | 1 700 kr |
Aktuellt bud | 1 700 kr |
Stänger | 2024-05-05 11:05:00 |
Provision | 255 kr |
Frakt | 129 kr |
22/4 16:26:07 | redrum | 1700 kr |