Litografi Carl Gunne, 101/235 signerad Gunne 64, inramad 47x38cm, gulnad Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
Auktnr | SE4.20240508.R487754 |
Utropspris | 25 kr |
Aktuellt bud | 25 kr |
Stänger | 2024-05-08 11:05:00 |
Provision | 4 kr |
Frakt | 299 kr |
7/5 13:57:06 | adana | 25 kr |