Skål, Moon av Bertil Vallien, Kosta Boda Artist Collection, signerad, numrerad 58048, Ø15cm, höjd:14,5cm, glas. Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
Auktnr | SE2.20240509.R273533 |
Kontor | City |
Utropspris | 400 kr |
Stänger | 2024-05-09 11:00:30 |
Provision | 60 kr |
Frakt | 299 kr |
9/5 11:00 | ABV1866 | 400 kr |