Knut Hanqvist (1904-1981), Olja på duk, "I trädgården", Signerad och daterad K. Hanqvist - 42, Bildmått 45x54,5cm, Slapp duk. Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
Auktnr | SE18.20240508.R22976 |
Utropspris | 250 kr |
Stänger | 2024-05-08 14:00:00 |
Provision | 38 kr |
Frakt | 299 kr |
8/5 14:00 | ABV1866 | 250 kr |