Tavla, Berndt Wennström (1945-), Mötesplats, grafiskt blad numrerad 17/260, signerad och daterad -88, motivets mått 46,5x41cm exklusive passerpartout Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
Auktnr | SE18.20240508.R32589 |
Utropspris | 200 kr |
Stänger | 2024-05-08 14:00:30 |
Provision | 30 kr |
Frakt | 299 kr |
8/5 14:00 | ABV1866 | 200 kr |