Tavla, Bengt Lindström (1925-2008), figurkomposition, carborundumetsning, signerad och numrerad 64/99, bladets mått 69x89cm, gulnad i blad, repor och stötmärken på ram, något lossnad tejp på baksida Vikt: 0 g Skickas med Bussgods eller PostNord
Auktnr | SE18.20240508.R32588 |
Utropspris | 700 kr |
Stänger | 2024-05-08 14:01:30 |
Provision | 105 kr |
Frakt | 599 kr |
8/5 14:01 | ABV1866 | 700 kr |