Tavla, Lars Lerin (1954-), grafiskt blad, Tre måsar, Lofoten, numrerad 129/199, motivets mått 25x21cm, mått inklusive ram ca 36x31cm, inramad i silverfärgad ram med glas, signerad Vikt: 0 g Skickas med postpaket. (Omfattas av bus-avgift)
Auktnr | SE18.20240508.R29535 |
Utropspris | 9 000 kr |
Aktuellt bud | 15 500 kr |
Stänger | 2024-05-08 14:02:30 |
Provision | 2 325 kr |
Frakt | 299 kr |
Bus-avgift | 775 kr |