Vas Capsule Bird, Morgan Persson, Målerås, numrerad 44114, 1/99, ca höjd 55cm, glas, kartong med slitage Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
Auktnr | SE18.20240508.R27153 |
Utropspris | 650 kr |
Stänger | 2024-05-08 14:05:00 |
Provision | 98 kr |
Frakt | 299 kr |
8/5 14:05 | ABV1866 | 650 kr |