Pokalglas/vinglas, Open Minds, Artist Collection, Ulrica Hydman Vallien, Kosta Boda, signerad och numrerad 98823, etikettmärkt, höjd 24cm, handmålat glas Vikt: 0 g
Auktnr | SE18.20240508.R31663 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Övrigt |
Utropspris | 700 kr |
Stänger | 2024-05-08 14:06:00 |
Provision | 105 kr |
Frakt | 129 kr |
8/5 14:06 | ABV1866 | 700 kr |