Pokalglas, Satellite, Bertil Vallien för Kosta Boda, polykromt glas, höjd: 17,5cm, Ø11,5cm i ovankant, etikettmärkt, signerad och numrerad 99372 Vikt: 0 g
Auktnr | SE18.20240508.R32449 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Övrigt |
Utropspris | 350 kr |
Aktuellt bud | 375 kr |
Stänger | 2024-05-08 14:11:30 |
Provision | 56 kr |
Frakt | 129 kr |
30/4 18:48:06 | sookie | 375 kr |
26/4 16:35:43 | novali | 350 kr |