Skål, Satellite, Bertil Vallien för Kosta Boda, polykromt glas, Ø21cm, höjd: ca 11cm, signerad och numrerad 59252, små repor invändigt i botten Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
Auktnr | SE18.20240508.R32448 |
Utropspris | 400 kr |
Aktuellt bud | 850 kr |
Stänger | 2024-05-08 14:12:00 |
Provision | 128 kr |
Frakt | 299 kr |