Skål, Zodiac, Erika Lagerbielke för Orrefors, kristallglas, höjd: 15cm, Ø24cm, signerad och numrerad 4729-IY, etikettmärkt Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
Auktnr | SE18.20240508.R32586 |
Utropspris | 350 kr |
Stänger | 2024-05-08 14:23:30 |
Provision | 53 kr |
Frakt | 299 kr |
8/5 14:23 | ABV1866 | 350 kr |