Kedja, Venezia, 49,5cm, bredd 1mm, kattfotstämplad, 18K Vikt: 3,7 g
Auktnr | SE15.20240513.A32775 |
Kontor | Hallunda |
Utropspris | 2 300 kr |
Stänger | 2024-05-13 14:09:00 |
Provision | 345 kr |
Frakt | 129 kr |
13/5 14:09 | ABV1866 | 2 300 kr |