Herrur, Certina DS Podium, ca 38x38mm, quartz, datum, kronograf, stål, referensnummer COO1517A, serienummer 11BC1307556, inga tillbehör, slitage, repor.
Auktnr | SE1.20240508.A56931 |
Utropspris | 1 200 kr |
Aktuellt bud | 1 300 kr |
Stänger | 2024-05-08 20:05:00 |
Provision | 195 kr |
Frakt | 129 kr |
8/5 20:03:29 | korvkiosken1 | 1300 kr |
26/4 23:29:33 | 42896395 | 1200 kr |