Armbandsur Ø44mm Henrik Fisker by Rosentahl, Automatisk, datumfönster, ETA 2892, extra länkbit, box med slitage, fint bruksskick
Auktnr | SE11.20240514.A33045 |
Kontor | Malmö Centralen |
Utropspris | 1 500 kr |
Stänger | 2024-05-14 14:01:00 |
Provision | 225 kr |
Frakt | 129 kr |
14/5 14:01 | ABV1866 | 1 500 kr |