Färglitografi, Ullrica Hydman Vallien, "En lycklig dag", bildmått: 32x30cm, rammått: 42x46cm, signerad samt numrerad 226/250, Skickas med postpaket.
Auktnr | SE11.20240514.A33068 |
Kontor | Malmö Centralen |
Utropspris | 450 kr |
Aktuellt bud | 650 kr |
Stänger | 2024-05-14 14:12:30 |
Provision | 98 kr |
Frakt | 299 kr |