Färglitografi Corneille, Le Chat Jaune, bildmått: 49x42cm, rammått: 72x56cm, signerad, daterad 1977, numrerad 88/200 Skickas med postpaket.
Auktnr | SE11.20240514.A33069 |
Kontor | Malmö Centralen |
Utropspris | 800 kr |
Aktuellt bud | 900 kr |
Stänger | 2024-05-14 14:13:00 |
Provision | 135 kr |
Frakt | 299 kr |