Litografi, Peter Martensen, bildmått: 57x47, rammått: 75x62cm, signerad, numrerad: 1/10 Skickas med postpaket.
Auktnr | SE11.20240514.A33070 |
Kontor | Malmö Centralen |
Utropspris | 500 kr |
Stänger | 2024-05-14 14:13:30 |
Provision | 75 kr |
Frakt | 299 kr |
14/5 14:13 | ABV1866 | 500 kr |