Väska Louis Vuitton, Neverfull MM, Damier Ebene, dustbag, ca 32 x 16 x 28cm, dustbag, originalkartong med slitage, datumkod: GI2178, Spanien 2018, fint bruksskick Vikt: 0 g
Auktnr | SE11.20240514.A33074 |
Varukategori | Fashion / Väskor |
Kontor | Malmö Centralen |
Utropspris | 7 000 kr |
Aktuellt bud | 12 500 kr |
Stänger | 2024-05-14 14:15:00 |
Provision | 1 875 kr |
Frakt | 129 kr |