Hänge, signerad Robbert, 70-tal, längd 7,7cm, bredd, 4,2mm, S925/1000 Vikt: 17,7 g
Auktnr | SE11.20240514.A33141 |
Varukategori | Silver / Hängen & berlocker |
Kontor | Malmö Centralen |
Utropspris | 225 kr |
Aktuellt bud | 325 kr |
Stänger | 2024-05-14 14:48:30 |
Provision | 49 kr |
Frakt | 129 kr |