Skål, handmålat glas, Open Minds, Ulrica Hydman Vallien för Kosta Boda Artist's Choice, ca 23,5cm, bredd 18cm, signerad och numrerad 7050851 i botten, etikettmärkt Skickas med postpaket.
Auktnr | SE18.20240515.A55714 |
Utropspris | 1 800 kr |
Aktuellt bud | 2 100 kr |
Stänger | 2024-05-15 14:02:00 |
Provision | 315 kr |
Frakt | 299 kr |