Karaff med propp, Erik Höglund, ur serien "People", Boda, 1950-tal, signerad H288, höjd inklusive propp 29cm, blå glasmassa, smärre märken, tunna repor undertill Skickas med postpaket.
Auktnr | SE18.20240515.A61945 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Övrigt |
Utropspris | 700 kr |
Aktuellt bud | 700 kr |
Stänger | 2024-05-15 16:06:00 |
Provision | 105 kr |
Frakt | 299 kr |
15/5 16:01:41 | serafen | 700 kr |