Tavla färglitografi, Peter Dahl, Stammisar, signerad, numrerad 280/375, bildmått 42,5x59cm, förgylld träram 60x75cm, mindre stötmärken på ram Skickas med postpaket. (Omfattas av bus-avgift)
Auktnr | SE18.20240515.A62035 |
Utropspris | 1 400 kr |
Aktuellt bud | 1 400 kr |
Stänger | 2024-05-15 16:50:30 |
Provision | 210 kr |
Frakt | 299 kr |
Bus-avgift | - |
14/5 15:23:48 | dahlbhen | 1400 kr |