Tavla färglitografi, Madeleine Pyk, komposition med katter, signerad, numrerad 164/275, bildmått 31x21cm, förgylld träram 49x38cm, smärre stötmärken på ram Skickas med postpaket.
Auktnr | SE18.20240515.A62036 |
Utropspris | 1 600 kr |
Aktuellt bud | 2 100 kr |
Stänger | 2024-05-15 16:51:00 |
Provision | 315 kr |
Frakt | 299 kr |