Armring med diamanter 0,25ct Ø58mm, bredd 3mm, 18K Vikt: 10,7 g

7 000 kr

(egept)

Auktnr SE9.20240514.A73119
Varukategori Guld / Armband
Kontor Göteborg Nordstan
Utropspris 7 000 kr
Aktuellt bud 7 000 kr
Stänger 2024-05-14 11:20:30
Provision 1 050 kr
Frakt 129 kr

Mulberry väska, 24x20cm, axelrem i brun canvas, 026904, söm lös vid dragkedja, slitage vid lås, vax vid kanter saknas, repor i läder, fläckar

Mulberry väska, 24x20cm, a...

Färglitografi Ardy Struwer, 50x49cm, nr 134/200 Skickas med postpaket.

Färglitografi Ardy Struwer...

Armband med gröna stenar, 19,5cm, bredd 22mm, 925/1000 silver, bruttovikt 32,2g Vikt: 32,2 g

Armband med gröna stenar, ...

Ring med grön och vit sten, stl 16¼, bredd 2-14mm, saknar en vit sten, 925/1000 silver, bruttovikt 4,7g Vikt: 4,7 g

Ring med grön och vit sten...

Damur Emporio Armani, 30x25mm, refnr: AR-0146, quartz, stål, batteribyte krävs, extra länkdelar, box

Väska Michael Kors, svart med grå detaljer, 19x14cm, bruksskick

Väska Michael Kors, svart ...

Damur Omega, 24x15mm, manuell, repig, stål, inga tillbehör

Pärlcollier, 53,5cm, bredd 3-7mm, silver i lås, 835/1000 silver, bruttovikt 15,8g Vikt: 15,8 g

Pärlcollier, 53,5cm, bredd...

Tory Burch Mcgraw Camera bag, 100% skinn, mått 19,2x12,8x4,7cm, bruksslitage, fläckigt foder och missfärgad kedja, inga tillbehör

Vas Orrefors Fleur, höjd 19,5cm, Ø12cm Skickas med postpaket.

Vas Orrefors Fleur, höjd 1...

Ring med röd sten, 16½, bredd 2-18mm, skev skena, 925/1000 silver, bruttovikt 4,5g Vikt: 4,5 g

Ring med röd sten, 16½, b...

5 figuriner MJ Hummel Goebel höjd 8-10 cm, flickan med kycklingar har ett litet nagg i sockeln. övriga inga anmärkningar.  Skickas med postpaket.

Figurin Flicka med humla "sticker den?", höjd ca 13 cm. MJ Hummel Goebel. Skickas med paket.

3 figuriner MJ Hummel Goebel höjd ca 10cm, inga anmärkningar.  Skickas med postpaket.

Plånbok Tory Burch, 105x105mm, slitage något trög dargkedja

Plånbok Tory Burch, 105x10...

Hänge med vita stenar, 25x20mm, förgylld silver, GHA, 925/1000 silver, bruttovikt 4,9g Vikt: 4,9 g

Hänge med vita stenar, 25x...

Ett par örhängen med 2 pärlor Ø5mm, 18K 0,7g

Ett par örhängen med 2 p...

Pokal, höjd ca 12,5cm, Ø120mm, defekt, gravyr, silver Vikt: 148,6 g

Pokal, höjd ca 12,5cm, Ø1...

Herrur Rolex Datejust, 36mm, stål/guld, ref 16013, serienr: 8489359, cal 3035, verknr: 1242636, boettnr 16000, jubileelänk stål/guld, 455/62523H I11, går ej/servicebehov, inga tillbehör

Väska, Chanel, Double Flap Bag, svart quiltat lammskinn, ca 25x16x6cm, axelrem, snr: 14226337, märkt Chanel Made in France, certifikat, kvitto från Chanel London 12-08-10, repor, nötta hörn, fläckar på innerfoder, skadad vid söm, smärre färgbortfall på beslag, dustbag

Väska, Chanel, Double Flap...

Se kontorets övriga auktionsvaror