Armband Bismarck, 14cm, bredd 2,5-4mm, 18K Vikt: 1,5 g

Armband Bismarck, 14cm, bredd 2,5-4mm, 18K Vikt: 1,5 g

Armband Bismarck, 14cm, bredd 2,5-4mm, 18K Vikt: 1,5 g

Aktuellt bud i realtid:

1 400 kr

(cricket)

2024-05-14 12:31:00

Ange ditt maxbud i rullistan nedan:

Objektinformation:

Auktnr SE9.20240514.A73271
Varukategori Guld / Armband
Kontor Göteborg Nordstan
Auktionstyp Pantauktion
Utropspris 900 kr
Aktuellt bud 1 400 kr
Stänger 2024-05-14 12:31:00
Provision 210 kr
Frakt 129 kr

Skicka en förfrågan till Pantbanken

Tipsa en kompis

Budlista:

Datum Budgivare Bud
13/5 21:56:22 cricket 1400 kr
11/5 12:26:44 moe007 1300 kr
13/5 21:56:22 cricket 1300 kr
11/5 12:26:44 moe007 1200 kr
13/5 21:56:22 cricket 1100 kr
11/5 12:26:44 moe007 1000 kr
13/5 21:56:22 cricket 950 kr
11/5 12:26:44 moe007 900 kr

Populära auktionsvaror på detta kontor

Herrur Rolex Daytona, 18K, 40mm, ref: 116518LN, snr: 2Z8956X6, Cal. 4130, verknr: 67C6K071, boettnr: 2118, automatisk, safirglas, keramisk ring, gummiband, viklås, 18K, manual, cert 29.4.2019 Bergströms Ur, box. Vikt: 0 g

Herrur Rolex Daytona, 18K, ...

2024-05-30 12:43:30

Till auktion

Väska, Louis Vuitton, Flandrin, Monogram Noir, mått ca 26 x 34 x 15cm, kvitto från Stockholm 2017, slitage, odör troligen från svett, dustbag, samt box Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Väska, Louis Vuitton, Flan...

2024-05-29 14:07:30

Till auktion

Elgitarr, Gibson Les Paul, serie nr: 73507096, hårt fodral Skickas med postpaket.

Elgitarr, Gibson Les Paul, ...

2024-05-30 14:01:00

Till auktion

Handväska Chanel Classic Flap Jumbo Mademoiselle, 25x15cm, serienummer 30252459, orginal box, dustbag, kvitto Birger Jarlsgatan 2021, certifikat, katalog, smärre bruksslitage på insidan.

Handväska Chanel Classic F...

2024-06-13 13:46:00

Till auktion

Herrur Jaeger-LeCoultre Reverso Squadro, 18K, 35x50mm, refnr:  230.2.77, serienr: 2488533, limiterad 008/500, gummilänk, extra länkbitar, viklås 18K , cert Tourneru 10.2010, box.

Herrur Jaeger-LeCoultre Rev...

2024-05-30 12:44:00

Till auktion

Väska Prada Milano, Shopping tote, svart Vitello Daino, axelrem, 25x33x14cm, certifikat, Kvitto Stockholm 2017, två innerfack, en med dragkedja, små repor.

Väska Prada Milano, Shoppi...

2024-05-29 16:44:00

Till auktion

Herrur Omega Seamaster Diver 300M, Co-Axial, automat, Master Chronometer, 42 mm, stål/Sedna guld, gummiband, en gummiögla på armbandet saknas, Referensnummer 210.22.42.20.01.002, Serienummer 82593883, certifikat från 2020, tag, box, ytterkartong

Herrur Omega Seamaster Dive...

2024-06-06 11:27:30

Till auktion

Väska Gucci, modell 211134, GG Supreme canvas, 45x27x12cm, åldersbetingat slitage.

Väska Gucci, modell 211134...

2024-05-29 16:43:30

Till auktion

Herrur Rolex Datejust, 36mm, stål/guld, ref 16013, serienr: 8489359, cal 3035, verknr: 1242636, boettnr 16000, jubileelänk stål/guld, 455/62523H I11, går ej/servicebehov, inga tillbehör

Herrur Rolex Datejust, 36mm...

2024-06-13 13:38:30

Till auktion

Elgitarr Gibson Les Paul model, USA -2011, nr.132711458, lagad hals, små lackskador, hårt originalcase Skickas med postpaket.

Elgitarr Gibson Les Paul mo...

2024-06-03 11:26:00

Till auktion

Herrur Omega Seamaster Aqua Terra Ø38,5mm ref nr. 23110396002001 snr. 91602071 boett nr. 196.1116 cal. 1538 stållänk, datum, quartz, sliten krona, repor och slitage, något sent i datumbyte, möjligt servicebehov, går ej (sannolikt i behov av batteribyte), med box, cert (Magnusson), från år 2012 samt pictogram-kort, manual, box och ytterkartong

Herrur Omega Seamaster Aqua...

2024-06-02 11:39:00

Till auktion

Väska, Celine, Teen Triomphe, Canvas Tan, mått 18,5 x 13,5 x 7cm, nummer S-DR-4261, kvitto från Stockholm 2022, dustbag, nyskick.

Väska, Celine, Teen Triomp...

2024-05-29 14:07:00

Till auktion

Elgitarr Fender Stratocaster USA 2002, serie nr Z2136706, hårt bruksslitage (påverkar ej funktion), bridge pickup låg output ej original, mjukt fodral.  Vikt: 0 g Skickas med Bussgods eller PostNord

Elgitarr Fender Stratocaste...

2024-05-29 12:11:30

Till auktion

Ring WA Bohlin med gammalslipade diamanter ca 1x0,42, 2xca0,30,2xca0,20ct och 32xca0,01ct totalt ca 1,6-1,7ct, fattning i silver troligen omgjord från smycke från tidigt 1800-tal, skenan senare tillverkad av Bohlin Stockholm 1939, Stl 18¼, skenan i 18K Vikt: 4,5 g

Ring WA Bohlin med gammalsl...

2024-06-02 12:31:30

Till auktion

Armband, X-länk med stav, längd:17,5cm, bredd:11mm, Alton, Falköping 1991, 18K. Vikt: 14 g

Armband, X-länk med stav, ...

2024-05-30 11:37:00

Till auktion

Väska, Christian Dior model Saddle Bag, silk, satin sequin, vintage, limited edition nr  0085, mått ca 23x19x5cm, svart/vit med paljetter, några paljetter saknas, i övrigt fint skick

Väska, Christian Dior mode...

2024-06-06 11:42:00

Till auktion

Väska Louis Vuitton Neverful MM, Monogram Canvas, datumkod AR0280, Made in France, mått ca 31x28x14cm, smärre fläckar, kvitto Birger Jarlsgatan 17.09.2020, inga övriga tillbehör.  Skickas med postpaket.

Väska Louis Vuitton Neverf...

2024-06-04 12:37:30

Till auktion

Herrur Omega Speedmaster, automatisk, Ø 39mm, kronograf, stål, plexiglas, serienr: 55573409, läderarmband, armbandet ej original, kronografen nollställer fel, servicebehov, inga tillbehör

Herrur Omega Speedmaster, a...

2024-06-06 11:44:30

Till auktion

Damur Cartier Tank Américaine, Ref: 2484, serie nr: 22494SM, 19x35mm, bredd armlänk ca 13cm, gulguld, quartz, inga tillbehör, 18k, innermått ca 16,5cm, batteribyte krävs, bra skick bruttovikt: 79gr

Damur Cartier Tank América...

2024-05-30 14:36:30

Till auktion

Herrur, Oris Big Crown, oropilot, Ø40mm, automatisk, serienr: 3744230,   stål,  glasbaksida, slitet tygband med  viklås, bok, box

Herrur, Oris Big Crown, oro...

2024-06-02 19:36:00

Till auktion

Se kontorets övriga auktionsvaror