Herrur Longines Flagship Heritage, automatisk, stål, Ø39mm, ljus urtavla, index och visare i gulmetall, datum, liten sekundvisare, ref nr L4.795.4, serie nr 35654577, garantikort Maj 2010 Wempe Hamburg, brunt Longines läderband med Wempe krokspänne, original krokspänne medföljer, små repor på glas, övrigt i bruksskick, inga övriga tillbehör. Vikt: 0 g
Auktnr | SE4.20240515.A90897 |
Utropspris | 5 200 kr |
Aktuellt bud | 6 200 kr |
Stänger | 2024-05-15 11:09:56 |
Provision | 930 kr |
Frakt | 129 kr |