Damur Certina DS Prime, stål/gulmetall, quartz, Ø30mm, vit urtavla, datum, sekundvisare, nr C004210A, 1 4BL0619895, länk 17cm, extra länkbit 30mm (färgskillnad), skav, repor och slitage på boett och länk, garantikort Maj 2016 Klockan & Smycket, kvitto 4590kr, box.
Auktnr | SE4.20240515.A90900 |
Varukategori | Klockor / Damur |
Utropspris | 500 kr |
Aktuellt bud | 650 kr |
Stänger | 2024-05-15 11:11:00 |
Provision | 98 kr |
Frakt | 129 kr |