Skål Zebra, Vicke Lindstrand, signerad/numrerad LH 1058, höjd 9cm, bredd 12x8cm, mindre tillverkningsmiss på fot, Kosta. Skickas med paket.
Auktnr | SE4.20240515.A90911 |
Utropspris | 300 kr |
Aktuellt bud | 300 kr |
Stänger | 2024-05-15 11:16:30 |
Provision | 45 kr |
Frakt | 129 kr |
15/5 10:47:25 | signhild123 | 300 kr |