Ring med ametist, stl 17½, bredd 5-18mm, Limhamns Guldsmedsaffär Ab, år 1976, mindre slitage och nagg på fasetterna, 18K, bruttovikt: 12,5gram Vikt: 12,5 g
Auktnr | SE4.20240515.A91022 |
Utropspris | 6 000 kr |
Stänger | 2024-05-15 12:11:30 |
Provision | 900 kr |
Frakt | 129 kr |
15/5 12:11 | ABV1866 | 6 000 kr |