Dessertsked samt ragusked längd 14/21cm, gammalfransk modell, 1800 och 1900-tal, ägargravyr, stämplad CFJ, BV=1856?, och AGD 1913 (Dufva A G) silver 830/1000 Vikt: 75 g
Auktnr | SE25.20240519.A1672 |
Varukategori | Silver / Bestick |
Utropspris | 500 kr |
Aktuellt bud | 500 kr |
Stänger | 2024-05-19 11:44:30 |
Provision | 75 kr |
Frakt | 129 kr |
7/5 21:23:56 | redrum | 500 kr |